ГДЗ Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко 2013 

ГДЗ Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко (2013 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2013
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • 3

Протягом року учні вивчатимуть безліч цікавих тем з української літератури, взнають багато чого нового про життя українського народу у давнину, його вірування, традиції, побут та життя в цілому. Але тим не менше, школа потребує оцінок і бажано, щоб ці оцінки були хорошими, тому ми пропонуємо Вам не тільки заглиблюватися у читання, але й бути активними на уроках. Для того, щоб бути впевненими у власних відповідях, слід скористатися ГДЗ на нашому сайті.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

Що таке ГДЗ?

Готові домашні завдання (скорочено ГДЗ) – це посібники, які містять правильні відповіді до підручника з певного предмету. Такі збірники є і з математики. і з англійської, і з природознавства. Вони покликані допомагати учневі чи його батькам перевіряти домашні завдання швидко та якісно.

Українська література 5 клас ГДЗ

Щоб отримувати високі оцінки з української літератури, потрібно добре вчитися і правильно виконувати домашнє завдання. ГДЗ Українська література 5 клас Л.Т. Коваленко 2018 року видання допоможе перевірити домашнє завдання і переконатися в тому, що воно виконане правильно.

Усі ГДЗ на «12 балів»

На нашому сайті Ви знайдете збірники готових домашніх завдань різних авторів. Наприклад, у нас є ГДЗ Українська література 5 клас О.М. Авраменко 2013 року, а також посібники з інших предметів, так як математика, природознавство, українська мова, англійська та ін.

ГДЗ укр літ онлайн

На нашому сайті Ви зможете знайти необхідні збірники готових домашніх завдань в розділі ГДЗ українська література 5 клас. Всі посібники можна передивлятися без реєстрації і зовсім безплатно.

Нова програма з української літератури

Навчальна шкільна програма часто змінюється, в тому числі і з української літератури. Додаються нові твори для вивчення, а інші навпаки виключають з програми, тому дуже важливо мати збірник з відповідями, який відповідає Вашому підручнику. Ми постійно додаємо нові книжки на наш сайт, щоб вони завжди були у Вас під рукою.

ГДЗ на уроці

У випадку, якщо Вам знадиться збірник ГДЗ Укр літ 5 клас Коваленко 2013 на уроці, то Ви зможете переглянути його на нашому сайті з Вашого мобільного телефону чи планшету в режимі онлайн.

ГДЗ – це не шпаргалка

Ми не рекомендуємо користуватися збірниками ГДЗ з української літератури за 5 клас для списування. Значно краще і корисніше буде виконати домашнє завдання самостійно і тільки після цього подивитися правильні відповіді в збірнику готових домашніх завдань.

У 5 класі учні вивчатимуть:

  • СВІТ ФАНТАЗІЇ ТА МУДРОСТІ: міфи та легенди. Народні перекази. Народні казки. Літературні казки. Із народної мудрості.
  • ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ НАШОГО НАРОДУ: «Повість временних літ» — найдавніший літопис нашого народу.
  • РІДНА УКРАЇНА. СВІТ ПРИРОДИ: гімн природі і красі.
  • НА ДОПОМОГУ СПРАВЖНЬОМУ ЧИТАЧЕВІ: Словничок синонімів. Словничок-довідничок. Словничок настроїв.

Бажаємо Вам успіхів у навчанні!