ГДЗ Історія 6 клас О.Г. Бандровський, В.С. Власов 2014 

ГДЗ Історія 6 клас О.Г. Бандровський, В.С. Власов (2014 рік)
  • Автори:
  • Тип: Відповіді до підручника
  • Рік видання: 2014
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • 24

У шостому класі учні вивчатимуть історію України і всесвітню історію за одним підручником, відстежуючи паралельно визначні події української та світової історії. Такий підхід дозволить охопити картину того, що відбувалося в світі у давні часи вцілому. Крім підручника вам також знадобиться ГДЗ Всесвітня історія. Історія України 6 клас О.Г. Бандровський, В.С. Власов 2014 року.


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

20.05 13:37
Дуже сильно дякую. Тут все добре і я щаслива.????????

До вправи: 259

01.03 18:59
Я незнаю нічого про цю тему. Ви молодці Від Незнаю Незнайка

До вправи: 177

24.02 17:14
Тут допущено велика помилку. Справа в тому що наведена вами відповідь це уривок з присяги херсонесів. Бажано про події на материковій Греції. Виправляйтесь. Бажаю успіхів.

До вправи: 200

Готуємося до уроків разом із ГДЗ

Збірник готових домашніх завдань допоможе шестикласнику підготуватися до уроків та перевірити домашнє завдання. Користуючись ГДЗ на нашому сайті ви зможете знайти правильні відповіді до будь-кого завдання всього за декілька секунд. Відтепер ви завжди будете впевнені у своїх знаннях та оцінках.

ГДЗ на уроці в школі

Відтепер скористатися збірником ГДЗ Всесвітня історія. Історія України 6 клас Бандровський, Власов 2014 року можна не тільки дома, використовуючи ПК чи ноутбук, але й зайти на наш сайт зі свого смартфону чи планшета. Таким чином учень зможе перевіряти свої відповіді безпосередньо в школі і сміливо здавати зошит на перевірку вчителю.

ГДЗ онлайн

Користуватися нашим сайтом ви можете будь-де і будь-коли, більш того, вам не потрібно витрачати свій час на реєстрацію, а весь контент на нашому сайті абсолютно безкоштовний. Таким чином користуватися нашим сайтом дуже просто і зручно, адже ми хочемо, щоб навчання всіх учнів проходило легко і з усмішкою.