Підручник Етика 5 клас О.М. Данилевська 2022 

Назад до підручників 5 клас Етика
Підручник Етика 5 клас О.М. Данилевська 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Літера ЛТД
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 127

Дорогі друзі!

Літо промайнуло – тепер ви п’ятикласники і п’ятикласниці. Записуючи розклад занять на перший навчальний тиждень, хтось із вас здивувався, а хтось замислився: література, історія, етика... Ви, звісно, хочете якомога швидше з’ясувати, що означають ці нові для вас назви. Тож не баріться!

Ви розгорнули підручник Етика 5 клас О.М. Данилевська 2022 року, який допоможе вам осягнути один із нових шкільних предметів – етику. Уже перші заняття переконають вас, що етика – незвичайний урок. Не знайдете тут готових відповідей: етика пропонуватиме вам лише напрям міркувань, взірець, якого кожна людина досягає по-своєму, шлях, який можна подолати тільки з власного бажання. Ба більше: відповіді на запитання сьогодні, найімовірніше, відрізнятимуться від тих, які ви даватимете за місяць або рік. Але, на відміну від інших шкільних уроків, – це не недолік, а навпаки – перевага. «Не можна двічі зайти в ту саму річку», – зауважив мудрець Геракліт понад дві тисячі років тому. Тож на уроках етики ви навчатиметеся правил, що визначають людські взаємини, які постійно змінюються; занурюватиметеся в річку життя, обговорюючи те, що робить її щоразу іншою.

Ви навчатиметеся, спілкуючись не тільки з учителем, а й з одне з одним, батьками та іншими дорослими, – обмінюватиметеся думками, висловлюватимете судження, розігруватимете діалоги, коментуватимете різноманітні життєві ситуації та свої вчинки. У тексті вам траплятимуться нові слова й поняття. Їх тлумачення знайдете в рубриці «До скарбнички слів».

Під час активного навчання на уроках етики добре мати дотепних і метких друзів. Герої цієї книжки – ваші ровесники Софійка та Богданко – звертатимуть увагу на найважливіше, даватимуть слушні поради, часом сперечатимуться одне з одним. Цим спонукатимуть замислитися вас про себе (рубрика «Пізнай себе»).