Підручник Етика 5 клас Т.В. Мелещенко, О.В. Желіба, Т.В. Бакка, Є.Д. Ашортіа, Л.Є. Козіна 2022 

Назад до підручників 5 клас Етика
Підручник Етика 5 клас Т.В. Мелещенко, О.В. Желіба, Т.В. Бакка, Є.Д. Ашортіа, Л.Є. Козіна 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 218

Дорогі п’ятикласники й п’ятикласниці!

Запрошуємо вас у світ етики! Підручник, який ви тримаєте в руках, проведе вас у світ моралі, поведінки та спілкування. Вивчаючи матеріали курсу етики, ви зрозумієте свою унікальність й унікальність інших. Ви навчитеся взаємодіяти із собою та людьми, проявляти людяність, бути справедливими.

З курсу етики ви дізнаєтеся, що таке моральні норми, цінності, етикет, для чого потрібні правила поведінки. Етика розкриє, що таке добро і зло, які є людські чесноти. Ви зрозумієте суть морального вибору, що за вчинки потрібно відповідати, а без старанності не до сягти мети. Етика допоможе вам опанувати себе, проявити терплячість і стриманість. Курс «Етика» підкаже, як поводитися вдома, у школі, на вулиці, з однолітками та старшими. Ви дізнаєтеся, як бути доброчесним/доброчесною, ефективно спілкуватися, правильно спів переживати та співрадіти.

Матеріал підручника Етика 5 клас Т.В. Мелещенко, О.В. Желіба, Т.В. Бакка, Є.Д. Ашортіа, Л.Є. Козіна 2022 є цікавим і різноманітним. Для вас створено різні рубрики. На початку кожного параграфа ви будете читати діалог між хлопчиком і дівчинкою — Назаром й Аланою, який буде спону кати вас до роздумів над новою темою. Також ви будете ознайомлюватися з «Фактами, над якими варто замислитися», розглядати «Ситуації для роздумів», «Особистий профіль». Рубрики «# Так говорив/так говорила/а я думаю так» і «Народна мудрість: міркуємо разом» ознайомлять вас із народною та художньою творчістю, судженнями цікавих людей, а також спонукатимуть до формування власної думки. Корисною є рубрика «Це тобі стане в пригоді для розуміння себе та інших».

Після кожного уроку вміщена особлива рубрика самоаналізу «Розмірковую про вивчене», добре вам знайома з початкової школи. Запитання, подані в ній, допоможуть вам краще розібратися, наскільки ви зрозуміли тему, яка обговорювалася на уроці. Також пропонуємо вам вести свій зошит або за писник важливих думок.

У підручнику є багато цікавих запитань і завдань, на які ви будете шукати відповіді самостійно та працюючи разом з однокласниками й однокласницями. Після параграфа ви зможете перевірити свої знан ня та створити щось нове разом із класом. За допомогою кюаркодів можна буде дізнатися більше, переглянувши цікавий матеріал. Ви будете працювати з малюнками, таблицями, схемами, відеоматеріалами тощо. По-новому зможете оцінити мультфільми чи казки, які дивилися раніше, проаналізувати вчинки й поведінку героїв. Після кожної теми на вас чекає урок узагальнення, де ви будете пригадувати вивчене, аналізувати, ставити запитання, проєктувати й оцінювати себе.

Отже, відкривши підручник з етики, ви побачите, що це настільна книжка, яка допоможе вам стати справжньою людиною. Віримо в кожного/кожну з вас і ваші можливості й бажаємо захопливого вивчення етики!