Підручник Інформатика 5 клас Н.В. Морзе, О.В. Барна 2022 

Назад до підручників 5 клас Інформатика
Підручник Інформатика 5 клас Н.В. Морзе, О.В. Барна 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 259

Дорогий п’ятикласнику! Дорога п’ятикласнице!

Ти продовжуєш досліджувати світ разом із комп’ютером, твоїми однокласниками й однокласницями і вчителями. Порадником та помічником на уроках інформатики стане підручник, який ти тримаєш у руках.

Підручник складається із чотирьох розділів. У першому ти узагальниш вивчене у молодших класах про інформацію та пристрої для роботи з нею. Другий розділ присвячений комп’ютерній графіці. У третьому — ти працюватимеш з текстами, а в четвертому — з презентаціями. У кожному із розділів ти будеш опановувати нові програми, отримувати нові навички й уміння, працювати з алгоритмами: їх виконуватимеш і складатимеш. Ти будеш творити!

Цей підручник навчає, як стати дослідником. Адже в кожній темі тобі пропонують ключове питання, відповідь на яке ти знайдеш в уроках-відкриттях, які містять рубрики:

Вивчаємо — це цікава нова інформація для тебе, яка потрібна тобі, щоб досягнути успіху в предметі та в житті.

Міркуємо — це трохи відомий тобі матеріал. Важливо його пригадати, щоб просуватись уперед у навчанні.

Діємо — містить вправи, які потрібно виконати на комп’ютері. Зауваж, що допоможуть тобі в цьому інструкції до їх виконання.

Досліджуємо — завдання цієї рубрики саме для тих, хто прагне самостійно здобувати знання, експериментувати й відкривати нове.