Підручник Природознавство 5 клас Д.Д. Біда, Т.Г. Гільберг, Я.І. Колісник 2022 

Назад до підручників 5 клас Природознавство
Підручник Природознавство 5 клас Д.Д. Біда, Т.Г. Гільберг, Я.І. Колісник 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 256

Відповідно до модельної навчальної програми «Пізнаємо природу» 5 клас 2022 року для закладів загальної середньої освіти (авторки: Біда Д.Д., Гільберг Т.Г., Колісник Я.І.)

Любі п'ятикласники та п'ятикласниці!

Ви розпочинаєте вивчення нового предмету, який є ще однією сходинкою до пізнання природи і дослідження навколишнього світу. Ви довідаєтеся про те, як наука змінює світ і наше життя. Про вчених, які досліджують природу і черпають з неї не лише натхнення, а й цікаві ідеї для своїх винаходів і відкриттів. Дізнаєтеся, із чого складаються навколишні тіла, чому вони такі різні на вигляд та за своїми властивостями. Навчитеся пояснювати явища, що відбуваються з вами та навколо вас, поринете у таємниці організму людини.

Ви живете на унікальній планеті Земля, яку разом з нами населяє величезне розмаїття організмів - бактерії, лишайники, гриби, рослини і тварини. Усі вони взаємопов’язані, усі важливі для людини, яка теж є частиною природи.

На вас чекають цікаві спостереження, неймовірні досліди, власні винаходи і маленькі відкриття у царині живої та неживої природи, захопливі мандрівки у різні куточки рідного краю та нашої Землі. Цінуйте природу, насолоджуйтеся кожною хвилиною спілкування з нею. Її неймовірні дарунки роблять наше життя здоровим, яскравим і щасливим. Пам’ятайте, що любити природу - це захищати і шанувати її, це берегти нашу Україну.

Успіхів вам, юні дослідники/дослідниці і шанувальники/шанувальниці природи!