Підручник Природознавство 5 клас Т.М. Засєкіна, Ж.І. Білик, Г.А. Лашевська 2022 

Назад до підручників 5 клас Природознавство
Підручник Природознавство 5 клас Т.М. Засєкіна, Ж.І. Білик, Г.А. Лашевська 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 239

Модельна навчальна програма «Природничі науки 5 клас 2022 рік (інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти (авт. Білик Ж.І., Засєкіна Т.М., Лашевська Г.А., Яценко В.С.)

Вітаємо тебе на сторінках підручника «Природничі науки» У початковій школі на уроках «Я досліджую світ» тобі вже вдалося з’ясувати деякі таємниці нашого світу.

Цьогоріч ти вирушиш у захопливі мандри світом науки. Під час цієї подорожі ти ставитимеш запитання до Природи й визначатимеш проблеми, що їх мусиш розв’язати. Ти розроблятимеш і використовуватимеш моделі, плануватимеш і здійснюватимеш дослідження, аналізуватимеш і тлумачитимеш здобуті дані. Тобі стануть у пригоді вміння обчислювати, створювати інфографіку, давати пояснення і розробляти рішення, аргументувати докази. Здобування, оцінювання і передавання інформації також будуть невіддільними складниками твоєї навчальної діяльності.

Тож уперед — розкривати таємниці Природи, узагальнювати знайоме й пояснювати незнайоме! А на допомогу тобі — цей підручник у форматі

3Д — Досліджуй! Дізнавайся! Дій!

Щоби виявити невідоме й почати розв’язувати проблему, потрібно дослідити, що і як відбувається. Саме на це спрямована рубрика «Досліджуй».

У тебе можуть виникнути запитання, на які спробуєш самостійно відповісти під час дослідження. Пересвідчитись у своїх висновках, спростувати або підтвердити припущення допоможе рубрика «Дізнавайся», в якій коротко пояснено явища чи проблеми. Якщо ж захочеш дізнатися більше — допоможе електронний додаток до підручника й інші джерела інформації.

В електронному додатку ти знайдеш цікаву й додаткову інформацію, відео дослідів, явищ і процесів, що їх вивчаєш, інструкції й пам'ятки, а також інтерактивні завдання та вправи для самоперевірки.

Оволодіти дослідницькими навичками допоможе рубрика «Дій»: ти перевіриш свої знання і вміння, застосуєш їх, виконуючи завдання.