Підручник Природознавство 5 клас Т. В. Коршевнюк, І. В. Баштовий 2018 

Назад до підручників 5 клас Природознавство
Підручник Природознавство 5 клас Т. В. Коршевнюк, І. В. Баштовий 2018
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-11-0051-9
  • Кількість сторінок: 194

На нашому порталі живе найпрогресивніший підручник

Учні п'ятого класу зустрічаються з дуже цікавим і корисним шкільним предметом - природознавством. Для його вивчення просто не обійтися без правильного і надійного підручника. Така книга розташована на 12 Балів. Наш портал підібрав для своїх відвідувачів найновіший варіант навчального посібника за 2018 рік, який містить тільки якісну і надійну інформацію. Користуватися даними електронним файлом можуть абсолютно всі бажаючі. Цей процес буде однаково легким, як для дорослих, так і для дітей.

Приємне навчання - не проблема

Надійний посібник за п'ятий клас було цілеспрямовано розроблено, щоб допомагати учням у захоплюючому вивченні навколишнього світу. Він повністю справляється зі своїм завданням і надає всі матеріали з природознавства в доступній формі. Інформація в підручнику викладена просто і докладно, що дозволяє учням без зайвого клопоту засвоїти нові теми. Крім цього, кваліфікований навчальний довідник вчить дітей, як потрібно правильно користуватися новими знаннями. Це забезпечує легке отримання високих балів.

Що в навчальній книзі з природознавства?

На 12 Балів запропонована краща навчальна книга, яка спеціально була написана за новою програмою. Заглянувши в неї, п'ятикласники зможуть побачити цікаві і різноманітні розділи. Серед основних з них слід виділити: «Тіла», «Всесвіт», «Земля». У кожній з цих категорій знаходиться велика кількість інформації по темі, яка подана в доступній формі. Крім цього, підручник багатий на яскраві картинки, які дуже барвисто показують матеріали. Це допомагає учням простіше засвоювати знання.

Цікава робота з посібником

Бажаючи без турбот використовувати підручник з природознавства 5 клас (Коршевнюк, Баштовий), потрібно просто зайти до нас. Наш портал зробив максимально зручні умови роботи з навчальною книгою в режимі онлайн. Ми повністю відкрили доступ до неї для всіх гостей нашого ресурсу. Школярі та їхні батьки без перешкод зможуть переглянути потрібний довідник, не витрачаючи сил на реєстрацію. Більш того, наша інтернет сторінка пропонує учням безкоштовну роботу з електронними файлами. Отримуйте знання без труднощів, разом з нами!