Підручник Зарубіжна література 5 клас Н.Р. Міляновська 2022 

Назад до підручників 5 клас Зарубіжна література
Підручник Зарубіжна література 5 клас Н.Р. Міляновська 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Астон, Тернопіль
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 288

Підручник «Зарубіжна література. 5 клас» укладено відповідно до модельної навчальної програми «Зарубіжна література 5 клас 2022» для закладів загальної середньої освіти» (авт.: Н.Р. Міляновська), рекомендованої Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 12.07.2021 № 795).

До підручника увійшов передбачений програмою теоретичний матеріал, а також тексти художніх творів, які супроводжено статтями про життя і творчість авторів та авторок.

Підручник також містить рубрики Теорія літератури і Для тих, хто хоче знати більше. У них викладено матеріал з теорії літератури в обсязі, передбаченому навчальною програмою для 5 класу, а також запропоновано цікаву додаткову інформацію.

До кожного твору подано запитання й завдання, які передбачають закріплення і повторення вивченого матеріалу, стимулюють інтелектуальну та творчу діяльність учнів і учениць, розвивають їхні мовлення та уяву. Запитання і завдання зазвичай розподілені за підрозділами: Готуємося до роботи з текстами; Працюємо над змістом твору; Міркуємо самостійно; Узагальнюємо та підсумовуємо; Пов’язуємо новий матеріал із вивченим раніше; Застосовуємо теоретичні поняття.