Підручник Українська література 5 клас Т.О. Яценко, В.І. Пахаренко, О.А. Слижук 2022 

Назад до підручників 5 клас Українська література
Підручник Українська література 5 клас Т.О. Яценко, В.І. Пахаренко, О.А. Слижук 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 255

Юний читачу! Юна читачко!

Ти починаєш вивчення нового шкільного предмета «Українська література». Корисним і пізнавальним читацьким путівником у світі української літератури стане для тебе підручник, який ти щойно розгорнув/розгорнула.

Ти матимеш чудову можливість ознайомитися з творчістю видатних українських письменників і письменниць, художні твори яких — то цілий світ, багатий і неповторний. Ти довідаєшся про таємниці їх написання, дізнаєшся цікаві факти про митців/мисткинь художнього слова, навчишся вести читацький діалог із авторами/авторками літературних творів та їхніми героями і героїнями, осмислювати проблеми, що знайшли художнє відображення в текстах.

А головне, читаючи художні твори, ти водночас пізнаватимеш і себе, розвиватимеш свої творчі здібності, удосконалюватимеш уміння виразного читання та мовленнєві навички, підвищуватимеш читацьку грамотність.

Орієнтиром для пізнання художньої майстерності творів української літератури на шляху вдумливого читача/читачки стануть рубрики підручника, які мають відповідні позначки. Уважно розглянь їх.