Підручник Вступ до історії України 5 клас О.І. Пометун, Ю.Б. Малієнко, Т.О. Ремех 2022 

Назад до підручників 5 клас Вступ до історії України
Підручник Вступ до історії   України 5 клас О.І. Пометун, Ю.Б. Малієнко, Т.О. Ремех 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 174

ШАНОВНІ П’ЯТИКЛАСНИКИ ТА П’ЯТИКЛАСНИЦІ!

Вітаємо вас на порозі неймовірних відкриттів та цікавих подорожей у минуле людства та світ людей, що вас оточує! Вони допоможуть вам навчитись досліджувати історію та суспільство, дізнатися, як змінювалось людство протягом тисячоліть, як жили і працювали люди в минулому, як захищали свою Батьківщину та створювали неповторну культуру і як вони роблять це сьогодні. Ці знання та вміння допоможуть вам стати освіченими людьми й гідними громадянами України.

У підручнику Досліджуємо історію і суспільство Пометун 2022 запропоновано рубрики, які розкажуть вам, як працювати з текстами та завданнями.

Запитання під рубрикою Обговоріть у класі запрошують вас до колективного обговорення, адже що більше думок лунає, то цікавіше засвоювати матеріал.

Завдання під рубрикою Досліди пропонують вам попрацювати самостійно, в парах чи у групах, зробити власні маленькі відкриття і знайти відповіді, яких немає у текстах і які в кожного і кожної з вас можуть виявитися різними.

Під рубрикою Поміркуйте вміщено запитання і завдання, пов’язані з текстом. Їх слід виконувати під час читання індивідуально або в парах, а результати представляти після ознайомлення з текстом.

Рубрика Використовуй інструменти дослідження містить рекомендації, які допоможуть вам виконати дослідницькі завдання і розвинути вміння досліджувати життя людей і суспільства в минулому і сьогоденні.

Рубрика Перевір себе покаже, як ви засвоїли новий матеріал. Зверніть увагу, що запитання тут поділено на дві частини: спочатку подано простіші, а потім (виділені курсивом) — складніші. Рубрика А ще ти можеш містить додаткові дослідницькі завдання на вибір, які можна виконати вдома. Рубрика Узагальнюємо і практикуємо запрошує тебе до участі у навчальному проєкті, що підсумовує розділ курсу.