Підручник Математика 6 клас Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк 2023 Частина 1

Назад до підручників 6 клас Математика
Підручник Математика 6 клас Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк 2023 Частина 1
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • ISBN: 978-966-991-216-9
  • Кількість сторінок: 224

Дорогі учні й учениці!

Ви вже п’ять років вивчали математику і дізналися багато цікавого й пізнавального. Однак ще чимало нового вас очікує попереду.

Математичні знання люди використовують протягом усього життя: і на роботі, і в побуті. У наш час, коли наука рухається вперед дуже швидко, неможливо уявити фахівця в будь-якій галузі без знання математики.

Для того щоб засвоїти математику, необхідними є вміння рахувати, міркувати, порівнювати, робити висновки, ставити запитання і відповідати на них, розв’язувати задачі та обґрунтовувати свої розв’язання. Усі ці вміння ви зможете розвинути, якщо будете наполегливо і відповідально працювати на уроках, а також самостійно працювати вдома. А підручник  Математика 6 клас Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк 2023 Частина 1 вам у цьому допоможе.

Як успішно вивчати математику за цим підручником? Весь новий матеріал поділено на 5 розділів, а розділи — на параграфи. У кожному параграфі є теоретичний матеріал і задачі. У підручнику використовуються спеціальні позначки (піктограми). Вони допоможуть вам краще зорієнтуватися в навчальному матеріалі. У «Словничку» до кожного параграфа ви знайдете переклад основних термінів англійською, німецькою та французькою мовами.

Задачі підручника мають чотири рівні складності.

Завдання, номери яких позначені штрихом (*), є підготовчими вправами для тих, хто не впевнений, що добре зрозумів теоретичний матеріал.
Завдання, номери яких позначені кружечками (*), є задачами середнього рівня складності, які треба навчитися розв’язувати, щоб мати змогу вивчати математику далі.

Завдання, номери яких не мають позначок, є задачами достатнього рівня складності, розв’язання яких допоможе вам демонструвати достатній рівень навчальних досягнень.

Завдання, номери яких позначені зірочками (*), є задачами високого рівня складності, для розв’язування яких інколи треба виявити терпіння і наполегливість, а радість від розв’язування складної задачі буде вам нагородою.