Підручник Математика 6 клас О.С. Істер 2023 Частина 2

Назад до підручників 6 клас Математика
Підручник Математика 6 клас О.С. Істер 2023 Частина 2
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 210

Навчальний посібник складений відповідно до програми навчальної дисципліни і містить доступний теоретичний матеріал. Це дуже важливо, якщо дитина самостійно опрацьовує тему. Теоретичний матеріал подано досить цікаво. Правила та висновки виділено кольоровим шрифтом, позначено знаком оклику те, на що потрібно особливо звернути увагу. Запропонована послідовність тем і їхнє поєднання у розділи створюють умови для логічного засвоєння змісту дисципліни.

Серед практичних завдань є завдання для самоконтролю, підвищеної складності. Хочеться відмітити рубрику "Пригадай", яка дозволяє повторити та систематизувати попередній матеріал.

Рубрика "Ми - українці" знайомить учнів з містами держави, історичними відомостями. Дуже подобається дітям і рубрика "Життєві задачі", завдяки яким зрозуміло практичне застосування математики. Для учнів, яким подобаються нестандартні, логічні задачі є окрема рубрика - "Цікаві задачі для учнів неледачих".

В цьому навчальному році активно, з радістю і бажанням ми користуємося посібником для 6-го класу. Різноманітність завдань дозволяє на уроках використовувати різні методи та форми навчання. До підручника окремо додається посібник з самостійними та діагностичними роботами, цікаві вебквести, які піднімають мотивацію учнів до навчання.