Підручник Математика 6 клас В. Кравчук, Г. Янченко 2023 

Назад до підручників 6 клас Математика
Підручник Математика 6 клас В. Кравчук, Г. Янченко 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Підручники і посібники
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 306

ШАНОВНІ ШЕСТИКЛАСНИКИ І ШЕСТИКЛАСНИЦІ!

Матеріал, який ви вивчатимете, поділено на чотири розділи, шість параграфів, а параграфи — на пункти.

Кожний пункт розпочинається викладом теоретичного матеріалу.

Цим значком виділено найважливіші твердження та правила пункту, які потрібно зрозуміти і запам’ятати.

Звертайте також особливу увагу на текст, наведений на синьому тлі. Курсивом у теоретичному матеріалі виділено слова, які означають математичні терміни.
Деякі пункти містять додатковий матеріал, поданий під рубрикою «Для тих, хто хоче знати більше».

Щоб зрозуміти, запам’ятати й систематизувати матеріал, дайте відповіді на запитання, уміщені наприкінці теоретичної частини пункту.

Після теоретичного матеріалу розміщено рубрику «Приклади розв'язання вправ». Вона допоможе ознайомитися з основними видами вправ, способами їх розв’язування та навчить правильно записувати розв’язання. Початок і кінець розв’язання кожного завдання позначені значком ( • ).

Прочитавши теоретичний матеріал і поміркувавши над зразками розв’язань задач, варто спочатку розв’язати усні вправи та простіші задачі, а відтак переходити до складніших.

Якщо під час розв’язування якоїсь задачі ви натрапите на труднощі, перегляньте матеріали рубрики «Приклади розв’язання вправ», а також скористайтеся схемами, підказками, порадами.

Для самостійної роботи вдома рекомендовано задачі, номери яких виділено синім кольором (наприклад, 170).
Перевірити свої знання й уміння розв’язувати задачі можна за допомогою інтерактивних завдань. До такого завдання в пункті бажано звертатися тоді, коли опрацюєте ті задачі пункту, які йому передують.

Рубрика «Поміркуйте» пов’язана з особливим аспектом математичної підготовки. Основним для розв’язання задач цієї рубрики є вміння виходити з нестандартних ситуацій.

Завершує матеріал пункту рубрика «Вправи для повторення», яка допоможе періодично повторювати основні види вправ і готуватися до вивчення нових тем.

Деякі пункти містять рубрику «Цікаво знати», з якої ви можете дізнатися про походження математичних понять і термінів, а також про внесок українських учених у розвиток математичної науки.

Свої знання можна перевірити, розв’язавши завдання для самоперевірки, уміщені наприкінці кожного параграфа.

Вивчайте математику із задоволенням.

Бажаємо успіхів!