Підручник Пізнаємо природу 6 клас Т. Г. Гільберг, П. Г. Балан, І. П. Крячко, С. А. Стократний 2023 

Назад до підручників 6 клас Пізнаємо природу
Підручник Пізнаємо природу 6 клас Т. Г. Гільберг, П. Г. Балан, І. П. Крячко, С. А. Стократний 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-617-8353-00-1
  • Кількість сторінок: 256

Шановні шестикласники і шестикласниці!

У цьому навчальному році ви продовжите пізнавати навколишній світ, його таємниці, дізнаєтеся багато цікавого й корисного про природні явища і процеси, які спостерігаєте щодня. Поринете у світ фізичних і хімічних законів, захопливих астрономічних явищ, пізнаєте різноманіття живих істот, розкриєте деякі таємниці власного організму, ознайомитесь із сучасними технологіями. Допоможе вам у цьому Підручник Пізнаємо природу 6 клас Т. Г. Гільберг, П. Г. Балан, І. П. Крячко, С. А. Стократний 2023 , який ви тримаєте в руках.

Текст підручника поділено на розділи, теми і параграфи. Читаючи текст параграфа, намагайтеся зрозуміти його суть, виокремити основну думку, запам’ятати головне. Терміни і поняття, на які потрібно звернути особливу увагу, вміщено в рубрику На замітку. Малюнки, схеми, таблиці допоможуть краще зрозуміти матеріал, розширити ваш світогляд. У кінці кожного параграфа короткі висновки з рубрики Коротко про головне допоможуть повторити і закріпити найголовніше зі змісту вивченого матеріалу.
Рубрика Перевіряємо себе містить запитання і завдання. Пошук відповідей на них сприятиме усвідомленню вивченого матеріалу, його використанню у різних життєвих ситуаціях. Самоаналіз дасть змогу оцінити ваші успіхи на уроці.

Цікаві досліди, спостереження, моделювання, які ви можете проводити у домашніх умовах самостійно або разом з дорослими, наведено у рубриці Клуб знавців природи. Результати дослідів і спостережень фіксуйте у вигляді малюнків, схем, графіків, таблиць, коротких записів, фото та ві-део. Це дуже важливо для набуття практичних навичок і формування наукового підходу до пізнання природи. Крім підручника, користуйтеся іншими джерелами інформації, на деякі з них можна зайти через QR-коди.

Сподіваємося, що цей Підручник Пізнаємо природу 6 клас Гільберг 2023 НУШ допоможе вам дізнатися багато цікавого про навколишній світ, зрозуміти явища, які в ньому відбуваються, впевнитися в необхідності турботи про природу, збереження її неповторної краси для наступних поколінь.

Успіхів вам і наснаги у навчанні!