Підручник Українська мова 6 клас І. М. Літвінова 2023 

Назад до підручників 6 клас Українська мова
Підручник Українська мова 6 клас І. М. Літвінова 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: 978-617-09-8194-3
  • Кількість сторінок: 289

Любі шестикласники та шестикласниці!

Ми дуже чекали зустрічі з вами цього навчального року. Знаємо, що в п’ятому класі ви дізналися багато нового. Зокрема, умієте розрізняти лексичні одиниці та правильно їх застосовувати в мовленні, знаєте секрети милозвучності української мови та правила орфоепії (згадайте улюблені скоромовки). Деякі правила правопису теж вам уже відомі (до речі: піцца чи піца?). Ви вже знайомі зі структурою речення та вмієте ставити розділові знаки.

Цього року пропонуємо зробити ще кілька важливих кроків до грамотного мовлення й ефективного спілкування. У підручнику ви знайдете нову цікаву інформацію про будову слова, способи словотворення, частини мови та багато вправ для закріплення необхідних мовних навичок. Аби вам легше було орієнтуватися на сторінках, уважно ознайомтеся із навігатором.

Під час навчання ми працюватимемо з текстами різних стилів і жанрів. Це художні твори, статті з інтер-нет-сайтів, дописи сучасних блогерів тощо. Удосконалимо навички роботи зі словниками різних типів і продовжимо укладати свій словничок.

Нам дуже важливо, аби ви застосовували набуті знання в повсякденному житті, тому тексти вправ у кожному розділі об’єднуємо цікавою для обговорення темою. Частина вправ має інтернет-підтримку: ви зможете послухати або подивитися запропонований для роботи матеріал через к’юар-коди (QR-коди).

Пропонуємо цікаві творчі завдання, щоб дати простір для вашої фантазії й талантів. Раді бути з вами в цій подорожі! Щиро бажаємо успіхів!