Підручник Українська мова 6 клас Н.Б. Голуб, О.М. Горошкіна 2023 

Назад до підручників 6 клас Українська мова
Підручник Українська мова 6 клас Н.Б. Голуб, О.М. Горошкіна 2023
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: 978-966-983-391-4
  • Кількість сторінок: 256

Дорогі шестикласниці та шестикласники!

Ви здіймаєтеся ще на один щабель у здобуванні освіти. Перше, що необхідно засвоїти, — це те, що українська мова — не просто шкільний предмет, це скарб українського народу, його ознака, його пам’ять і сила, його кордон і зброя. Мову потрібно вивчати не заради іспитів, не лише для спілкування, а передусім для ствердження себе як частинки української нації, сильного, мудрого й гуманного народу, для долучення до багатої української культурної спадщини.

Хочеться звернутися до вас словами французького філософа й педагога Жана-Жака Руссо: «Ви талановиті діти! Коли-небудь ви самі здивуєтеся, які ви розумні, як багато хорошого ви вмієте, якщо будете постійно працювати над собою, ставити нові цілі й прагнути досягнень».

Добрі знання мови, уміння й досвід послуговування нею — усе це сприятиме розвитку вашого мислення, мовлення, уяви, пам’яті й емоційного світу. Намагайтеся щодня знаходити застосунок усьому, чого вас навчили. Ставтеся до процесу пізнання мови відповідально — і в майбутньому ви будете здивовані, наскільки це важливо!

Називають такі чудеса можливостей людини: бачити, чути, відчувати, думати, любити, радіти, говорити. Саме мова дає змогу долучитися до них усіх.


Додаткові вправи, матеріали для виконання завдань, контрольні тести, а також Тлумачний словник уміщено в цифровому додатку до підручника за посиланням:

http://inform1.yakistosviti.com.ua/ukrainska-mova/6-klas