Підручник Англійська мова 8 клас Л.І. Морська 2021 8-й рік навчання

Назад до підручників 8 клас Англійська мова
Підручник Англійська мова 8 клас Л.І. Морська 2021 8-й рік навчання
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Астон, Тернопіль
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 295

Підручник створений відповідно до чинної програми з англійської мови для учнів 8 класу на засадах комунікативного та інтерактивного підходів, принципів інтеграції усіх видів мовленнєвої діяльності (аудіювання, читання, говоріння, писемне мовлення), системності й логічності, доступності, активності, естетичності.

Структурна організація підручника передбачає репродуктивну та творчу іншомовну діяльність учнів у межах восьми ситуативно-тематичних розділів, доповнених блоком текстів та завдань для домашнього читання та лексичних і граматичних довідкових матеріалів.

Увага! У вільному доступі пропонується електронна версія робочого зошита з англійської мови для 8 класу, авт. Л. Морська, який було розроблено відповідно до змісту підручника з метою кращого засвоєння основного навчального матеріалу. Подані вправи і завдання забезпечують розвиток сформованих на уроці граматичних і лексичних навичок, умінь писемного мовлення. Зошит можна завантажити і використовувати як для виконання домашнього завдання, так і для індивідуалізації чи диференціації навчального процесу під час уроку.