Підручник Англійська мова 8 клас М.О. Кучма, Л.І. Морська 2021 4-й рік навчання

Назад до підручників 8 клас Англійська мова
Підручник Англійська мова 8 клас М.О. Кучма, Л.І. Морська 2021 4-й рік навчання
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Навчальна книга – Богдан
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 223

Дорогі друзі!

Розпочинається ваш четвертий рік вивчення однієї з найпопулярніших мов світу. За попередні три роки ви навчилися розповідати англійською про свою зовнішність, сім’ю, друзів, школу, прочитали та прослухали безліч цікавих текстів про Великобританію, США, Канаду, Австралію тощо. Переконані, що ви розумієте важливість вивчення іноземної мови у сучасному світі, а тому ще з більшим ентузіазмом поглиблюватимете свої знання з англійської мови.

То що ж чекає на вас у цьому році? Що нового ви дізнаєтеся? Ми приготували для вас багато цікавої інформації про Україну, Великобританію та Сполученні Штати Америки, традиції відзначення найважливіших свят у цих країнах, одяг, їжу, відпочинок та погоду. Наприкінці навчального року ви зможете розповідати англійською про свою родину та робочий день, описувати зовнішність та характер людей тощо.

Ми також розповімо вам, завдяки чому можна покращити свої знання з іноземної мови, і, сподіваємося, ви дотримуватиметеся цих порад у майбутньому.

Тож бажаємо вам успіхів у навчанні та захоплюючої праці із нашим підручником, сторінки якого ви гортатимете упродовж року!