Підручник Німецька мова 8 клас С.І. Сотникова 2021 4-й рік навчання

Назад до підручників 8 клас Німецька мова
Підручник Німецька мова 8 клас С.І. Сотникова 2021 4-й рік навчання
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 223

Любі друзі

Ось уже четвертий рік ви вивчатимете німецьку й продовжите знайомитися з багатим світом цієї мови. Мова — це можливість не лише глибше пізнати особливості культури, традицій і життя іншої країни, але й знайти нових друзів, які розмовляють цією мовою або ж вивчають її як іноземну.

Німецькою мовою спілкуються понад 100 мільйонів людей у світі. Це мова великих поетів і письменників Ґете, Гейне, Шіллера, Ґрасса, Гессе, все світньовідомих казкарів Гауффа і братів Ґрімм, геніальних композиторів Моцарта, Баха, Бетховена, Шуберта й Шуманна, мислителів і філософів Канта, Феєрбаха та Ніцше, вчених і винахідників Дизеля, Ейнштейна, Рентґена та багатьох інших талановитих і знаменитих особистостей, які своєю працею зробили життя людства цікавішим, кращим і духовно багатшим.

Цей підручник дасть вам змогу наблизитися до скарб ниць німецької культури, відчути дух німецького народу, познайомитися з  життям однолітків. На сторінках цього підручника ви дізнаєтеся про захоплення німецької молоді та її дозвілля. Ви навчитеся розповідати про себе, свою родину й своїх товаришів, про інтереси і вподобання українських підлітків, зможете з легкістю розповісти німецькою багато цікавого про свою Батьківщину.

Сподіваюся, що вам сподобається цей підручник і ви з цікавістю виконуватиме його завдання. На сайті видавництва ви знайдете інтерактивні завдання, що допоможуть вам розширити свій словниковий запас, потренуватися у читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою тестів свої успіхи в опануванні німецької мови.

У кінці підручника подано граматичний довідник, де зібрано пояснення до вивченого граматичного матеріалу, а також німецько-український словник, який містить слова та вислови, що трапляються в цьому підручнику.

Сподіваюся, матеріал підручника допоможе вам ще більше збагатити свої знання, розширити кругозір, ближче познайомитися зі світом німецької мови і переконатися у правильності вислову: Wer Fremdsprachen lernt, hat schon gewonnen! (Хто вчить іноземні мови, вже виграв!)