Підручник Німецька мова 8 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2021 8-й рік навчання

Назад до підручників 8 клас Німецька мова
Підручник Німецька мова 8 клас С.І. Сотникова, Г.В. Гоголєва 2021 8-й рік навчання
  • Автори:
  • Рік видання: 2021
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 255

Любі друзі!

Вітаємо вас із початком нового навчального року й бажаємо успіхів у навчанні! Цього року ви продовжите вивчення німецької мови за підручником «Deutsch lernen ist super!». Головні герої Тіна й Макс будуть і цього року супроводжувати вас у подорожі до Німеччини, під час якої ви дізнаєтеся багато нового про цю країну.

Ви ознайомитеся зі шкільним життям однолітків у Німеччині, дізнаєтеся про захоплення німецької молоді та її стиль життя. Ви навчитеся також розповідати про себе та своїх товаришів, про інтереси й уподобання українських підлітків, зможете з легкістю розповісти німецькою багато цікавого про свою Батьківщину.

Сподіваємося, що вам сподобається цей підручник і здадуться цікавими його завдання. На сайті видавництва ви знайдете інтерактивні завдання, що допоможуть вам розширити свій словниковий запас, потренуватися у читанні й аудіюванні, перевірити за допомогою тестів свої успіхи в опануванні німецької мови. Також ви маєте можливість роздрукувати додаткові матеріали, що допоможуть вам без проблем виконати письмові домашні завдання.

Маємо сподівання, що з цим підручником навчання німецької мови буде цікавим та ефективним і цього року ви значно покращите знання німецької й розширите свої горизонти.

Бажаємо успіхів!