ЧАСТИНА 1 - Відповіді до вправ

Завдання 226. Розв'яжи. Склади обернену до кожної задачі.


1) Ціна зошита 3 грн. Яка вартість 9 таких зошитів?

3 • 9 - 27 (грн) - коштують зошити.

9 зошитів коштують 27 грн. Скільки коштує один зошит?


2) Вартість 3 олівців 24 грн. Яка ціна олівця?

24 : 3 = 8 (грн) - ціна олівця.

Скільки коштують 3 олівця, якщо ціна одного 8 грн?


3) У дітей є 30 грн. Скільки гумок по б грн вони можуть купити на ці гроші?

30 : 6 = 5 - гумок.

Діти купили 5 гумок по 6 грн. Скільки вони заплатили за покупку?

Повідомити про помилку