ЧАСТИНА 1 - Відповіді до вправ

Вартість 239. Вартість 3 піц у шкільному буфеті 24 грн. Діти купили 2 піци. Скільки гривень вони заплатили за покупку?


Ціна         Кількість                  Вартість         
Однакова 3 піци 24 грн
2 піци ? грн

 

За малюнком, коротким записом і схемою міркувань склади план розв'язування і розв'яжи задачу.


1)  Скільки коштує одна піца?

2)  Скільки заплатили за 2 піци?

24 : 3 • 2 = 8 • 2 = 16 (грн) - заплатили за покупку.


Відповідь: діти заплатили за 2 піци 16 грн.

Повідомити про помилку