ЧАСТИНА 1 - Відповіді до вправ

Завдання 227. Склади задачі за даними таблиці.


1) Гумка коштує 6 грн. Яка вартість покупки, якщо купили 5 гумок?

2) Яка ціна одного яблука, якщо за 4 яблука заплатили 36 грн.

3) Ціна одного шоколадного батончика 5 грн. Скільки купили батончиків, якщо вартість покупка склала 40 грн.?

Повідомити про помилку