РОЗДІЛ 1. ЗВИЧАЙНІ ДРОБИ
Реклама:
Назад до 149 | № 150 | Вперед до 151 |
150. Руда містить 4 % міді. Скільки потрібно руди, щоб отримати 1 т 750 кг міді?
1 т 750 кг = 1750 кг
1750 : 4 • 100 = 43 750 кг = 43 т 750 кг - потрібно руди.
- | 1 | 7 | 5 | 0 | 4 | ||||||
1 | 6 | 4 | 3 | 7 | . | 5 | |||||
- | 1 | 5 | |||||||||
1 | 2 | ||||||||||
- | 3 | 0 | |||||||||
2 | 8 | ||||||||||
- | 2 | 0 | |||||||||
2 | 0 | ||||||||||
0 | |||||||||||
Відповідь. 43 т 750 кг.
Реклама: