РОЗДІЛ 1. ЗВИЧАЙНІ ДРОБИ
Реклама:
Назад до 9 | № 10 | Вперед до 11 |
10. Учень придбав підручник за 280 грн, витративши 56% своїх грошей. 1) Скільки грошей мав учень? 2) Скільки в нього залишилося?
1) 280 : 56 = 5 (грн) – це 1% від всіх грошей;
2) 5 • 100 = 500 (грн) – мав учень;
3) 500 – 280 = 220 (грн) – залишилося.
Відповідь: було 500 грн, залишилося 220 грн.
Реклама: