РОЗДІЛ 2. ВІДНОШЕННЯ І ПРОПОРЦІЇ
Реклама:
Назад до 679 | № 680 | Вперед до 681 |
680. Сплав містить 3 частини цинку і 4 частини заліза. Скільки потрібно взяти цинку для такого сплаву, якщо заліза взято 120 кг?
Ц. – 3х – ?
З. – 4х – 120 кг
1) х = 120 : 4;
х = 30 (кг);
2) 3 • 30 = 90 (кг).
Відповідь: 90 кг заліза.
Реклама: