12 балів

1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 4. Мехінічна робота

Реклама:

ВПРАВА № 4. 5. Камінь масою 4 кг падає з висоти 5 м. Яка сила виконує додатну роботу під час падіння каменя? Чому дорівнює ця робота?


Дано:

  • 𝑚 = 4 к⁢г
  • ℎ = 5 м
  • 𝑔 ≈1 0 Н/к⁢г

Знайти: 

𝐴 = ?

Розв’язання:

Додатну роботу виконує сила тяжіння:

𝐴 = 𝐹 • ℎ

𝐹 = 𝑚 • 𝑔

𝐴 = 𝑚 • 𝑔 • ℎ

𝐴 = 4 • 10 • 5 = 200 Дж

Відповідь: 𝐴 = 200 Д⁢ж, виконує сила тяжіння.

Повідомити про помилку
Реклама: