1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 4. Мехінічна робота
Реклама:
| Назад до 5 | № 6 | Вперед до 7 |
ВПРАВА № 4. 6. Дівчина веде велосипед, прикладаючи горизонтальну силу 40 Н. Велосипед рухається рівномірно. Визначте швидкість його руху, якщо за 5 хв було виконано роботу 12 кДж.
Дано:
- 𝐹 = 40 Н
- 𝑡 = 5 хв = 300 с
- 𝐴 = 12 кДж = 12000 Дж
Знайти:
- 𝑣 = ?
Розв’язання:
Формула роботи: 𝐴 = 𝐹 • 𝑙
Оскільки 𝑙 = 𝑣 • 𝑡, то:
𝐴 = 𝐹 • 𝑣 • 𝑡
𝑣 = 𝐴/𝐹 • 𝑡
𝑣 = 12000/40 • 300 = 12000/12000 = 1 м/с
Відповідь: 𝑣 = 1 м/с
Реклама: