Підручник Українська мова 5 клас Н.Б. Голуб, О.М. Горошкіна 2022 

Назад до підручників 5 клас Українська мова
Підручник Українська мова 5 клас Н.Б. Голуб, О.М. Горошкіна 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 306

Дорогі п’ятикласниці та п’ятикласники!

Українська мова — чи не найважливіший шкільний предмет. Уявіть собі хоч один день без мови, і ви відчуєте, яке то щастя — мати такий дорогоцінний скарб!

Навчання української мови у 5 класі — це новий етап пізнання краси її звучання, унікальної графіки, глибинного світу лексики й фразеології, виражальних можливостей синтаксису. Ви поринете у світ інформації, навчитеся працювати з нею, виконувати різноманітні види робіт із текстами, використовувати життєво важливі мовленнєві жанри, пізнаватимете правила ефективного спілкування.

Мова увібрала в себе все, що допомагає вам осягнути світ, — назви рослин і тварин, предметів побуту і знарядь праці, подій і явищ, кольорів і пахощів, емоцій, відчуттів і дій та ще силу-силенну всього, що нас оточує!

Цей підручник переконує, що найкращий спосіб порозуміння, самопрезентації, поліпшення стосунків — це спілкування. Працюючи з ним, ви зрозумієте, що вивчати правила потрібно не заради оцінки на уроці, а для саморозвитку, для взаємодії з людьми, для того, щоб стати компетентними мовцями, цікавими і бажаними співрозмовниками/співрозмовницями, свідомими носіями державної мови.

Будьте активними в пізнанні мови, упевнено висловлюйте припущення, наполегливо шукайте відповіді на всі запитання, дослухайтеся до порад і рекомендацій, використовуйте словники.