Підручник Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2014 

Назад до підручників 6 клас Математика
Підручник Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2014
  • Автори:
  • Рік видання: 2014
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • ISBN: 978-966-474-237-2
  • Кількість сторінок: 396

Підручник з математики для шестикласників

У шостому класі у школярів з'являється багато нових і не простих тем з математики. Всі ці теми містить в собі підручник математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2014 року. Він складається з чотирьох великих параграфів з безліччю завдань, прикладів і рівнянь для вирішення в цьому році.

Математика простіша з нами

Підручник математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір дуже простий у використанні на нашому порталі. Адже його можна переглянути в он-лайн режимі або швидко завантажити. Також опубліковано ГДЗ до нього, що дозволить школярам перевіряти свою домашню роботу.

Електронний підручник, який завжди поруч

Скачай підручник з математики на свій мобільний телефон і завжди носи його з собою в школу. Тепер подивитися новий параграф є всюди і завжди.

Також подивитися відповіді до всіх завдань можна з мобільного пристрою. Відвідай нашу портал в будь-який час без реєстрації і спеціальних додатків і перевіряй свої уроки. Тепер твій навчальний рік буде простим і не складним, адже всі підручники ти зможеш завантажити в електронних версіях, а домашні роботи завжди зможеш перевірити разом з ГДЗ.

Чекаємо Вас на нашому сайті!