Підручник Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2023 Частина 1

Назад до підручників 6 клас Математика
Підручник Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір 2023 Частина 1
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • ISBN: 978-966-474-373-7
  • Кількість сторінок: 207

Підручник відповідає змісту Державного стандарту базової середньої освіти та модельній навчальній програмі «Математика. 5–6 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори: А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, М. П. Пихтар, Б. В. Рубльов, В. В. Семенов, М. С. Якір).

Новий підручник має дві частини, які, крім теоретичного матеріалу, містять такі рубрики: «Розв’язуємо усно», «Вправи», «Вправи для повторення», «Готуємося до вивчення нової теми», «Учимося застосовувати математику», «Задачі від Мудрої Сови», «Коли зроблено уроки», «Говоримо та пишемо українською правильно».

Підручник написаний простою мовою, проілюстрований зрозумілими рисунками, схемами й таблицями, цікавими світлинами та малюнками. Завдання мають різний рівень складності: прості, середні, складні. Вони розподілені на усні, письмові та для домашнього виконання. Задачі підручника відображають життєві ситуації, спрямовані на розвиток ключових компетентностей і формування критичного мислення. Додаткові рубрики ознайомлюють з історією застосування математичних знань і навчають говорити та писати правильною українською «математичною» мовою.

Новий підручник «Математика» для 6 класу ЗЗСО (у 2-х частинах) — це продумана й логічно вибудувана структура, ретельно дібрані завдання із сучасними сюжетами, доречний ілюстративний матеріал, тестові завдання, відповіді та вказівки до вправ. Матеріал підручника відповідає психолого-віковим особливостям шестикласників, спрямований на реалізацію міжпредметних зв’язків, компетентнісного та інтегрованого підходів до навчання в межах українознавчого контексту.