Підручник Математика 6 клас С. О. Скворцова, К. В. Нєдялкова 2023 Частина 1

Назад до підручників 6 клас Математика
Підручник Математика 6 клас С. О. Скворцова, К. В. Нєдялкова 2023 Частина 1
  • Автори:
  • Рік видання: 2023
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 225

Дорогі друзі!

Вітаємо вас на сторінках першої частини підручника Підручник Математика 6 клас С. О. Скворцова, К. В. Нєдялкова 2023 Частина 1 ! Сподіваємось, ви вже досить впевнено просуваєтесь сходинками пізнання цариці всіх наук — математики.

У цьому навчальному році на вас чекають нові знання та способи дії. Ви дізнаєтесь про ознаки подільності, ознайомитесь із простими та складеними числами, будете застосовувати алгоритми знаходження найбільшого спільного дільника і найменшого спільного кратного, навчитесь порівнювати, додавати та віднімати звичайні дроби з різними знаменниками, а також множити й ділити звичайні дроби. Проте спочатку треба актуалізувати вивчене в 5 класі: що таке натуральні й дробові числа та які арифметичні дії можна з ними виконувати, що таке середнє арифметичне кількох чисел і як його знайти, що таке відсотки і як знайти відсоток від числа й число за величиною його відсотка.

Ми продовжимо розв’язувати сюжетні математичні задачі й арифметичним, й алгебраїчним методами, розв’язуватимемо рівняння і знаходитимемо розв’язки буквеної нерівності, повторимо відомості про геометричні фігури на площині й у просторі, вимірюватимемо величини, обчислюватимемо площу прямокутників й об’єм прямокутних паралелепіпедів. Тож не гаймо часу!

Бажаємо успіхів!