ГДЗ Хімія 11 клас О.В. Григорович (2019 рік) Рівень стандарту

Назад до ГДЗ 11 клас Хімія
ГДЗ Хімія 11 клас О.В. Григорович (2019 рік) Рівень стандарту
150
  • Автори:
  • Тип: Рівень стандарту
  • Рік видання: 2019
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • Мова навчання: українська

ГДЗ містить увесь теоретичний матеріал, передбачений чинною програмою з хімії для 11 класу, розробки лабораторних дослідів і практичних експериментів. До кожного параграфу є висновки, запитання для контролю знань та завдання для засвоєння матеріалу. Теоретичний матеріал доповнено рубриками з додатковою цікавою інформацією: захоплюючими фактами з історії хімії, відомостями про видатних учених та цікавими лінгвістичними задачами, які допоможуть запам'ятати певні терміни. У кінці підручника подано словник термінів, алфавітний покажчик, додатки з корисною інформацією та відповіді до розрахункових задач.
На сторінках підручника учні знайдуть посилання на сайт, де розміщено завдання для самоконтролю та демонстраційні відео хімічних дослідів.

Повідомити про помилку

Он-лайн відповіді з хімії у твоєму телефоні

Хімія - наука, в основі якої лежать теорії, закономірності та різноманітні явища. В даній дисципліні особливе значення має відповідність отриманих спостережень встановленим нормам. Саме тому школярам іноді не вдається розібратися в новій темі або вправах, в силу складності матеріалу і нестачі часу на його вивчення. ГДЗ Хімія 11 клас Григорович 2019 включає в себе схеми, таблиці, вирішені завдання і опис формул, завдяки яким виконати домашнє завдання чи самостійно підготуватися до контрольних та самостійних робіт, не складе труднощів.

Вчисть легко та з задоволенням

Перш ніж приступати до виконання лабораторних робіт і проводити хімічні досліди, учневі необхідно правильно виконати домашнє завдання, для того щоб досконало вивчити всі особливості нового матеріалу і не допустити помилок у розв’язках.

Хімія у випускному класі

У випускному класі дуже важливо отримувати відмінні оцінки, адже це запорука здачі іспитів і успішного вступу до ВНЗ. Самостійно практикуючись в рішенні вправ, школяр захистить себе від неприємних ситуацій: завжди буде правильно робити домашнє завдання, з легкість відповідати на питання вчителів і не бояться писати самостійні роботи.