ЧАСТИНА 2 - Повторення вивченого матеріалу

Реклама:

Завдання 585. Фермер продав овес по 6 грн за 1 кг і ячмінь по 4 грн за 1 кг. За овес він отримав 36 000 грн, а за ячмінь — 8000 грн. У скільки разів більше фермер продав вівса, ніж ячменю? 


Завдання № 585 - Повторення вивченого матеріалу - ЧАСТИНА 2 - ГДЗ Математика 4 клас М. В. Козак, О. П. Корчевська 2021 - Частина 1,2

1) 36000 : 6 = 6000 (кг) – вівса;

2) 8000 : 4 = 2000 (кг) – ячменю;

3) 6000 : 2000 = 3 (р.).

Відповідь: у 3 рази більше продав вівса.

Повідомити про помилку
Реклама: