РОЗДІЛ 2. ВІДНОШЕННЯ І ПРОПОРЦІЇ
Реклама:
Назад до 802 | № 803 | Вперед до 804 |
803. Під час змагань велосипедист проїхав 4 кола радіуса 20 м. Яку відстань проїхав велосипедист? Відповідь округли до одиниць метра.
1) С = πr ≈ 2 • 3,14 • 20 = 125,6 (м) – одне коло;
2) 125,6 • 4 = 502,4 ≈ 502 (м) – проїхав велосипедист.
Відповідь: 502 м.
Реклама: