Підручник Геометрія 10 клас О. С. Істер, О. В. Єргіна 2018 Профільний рівень

Назад до підручників 10 клас Геометрія
Підручник Геометрія 10 клас О. С. Істер, О. В. Єргіна 2018 Профільний рівень
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-11-0225-4
  • Кількість сторінок: 370

Тільки правильні підручники на сайті 12 Балів

Навчальні посібники – ключ  до отримання якісної інформації з геометрії. Десятикласники віддають перевагу електронним посібникам, якими дуже зручно користуватися в онлайн режимі. Через те учні стали постійними відвідувачами нашого сайту. Він надає школярам можливість працювати з кращими навчальними книгами профільного рівня, які збігаються в повній мірі до вимог Міністерства освіти і були затверджені ними. Сміливо користуйтесь якісними цифровими посібниками у нас на порталі!

Отримуємо відмінні знання з правильно підібраними посібниками

Структурна організація такої ефективної книги як підручник з геометрії 10 клас (Істер, Єргіна) спрямована на те, щоб школярі з легкістю вивчали нову інформацію по предмету. Саме тому в ньому розташований вражаючий обсяг матеріалів, серед яких захоплюючі нариси, цікаві правила і безліч завдань різного рівня складності. Всі вони віднесені до спеціальних тем, для зручного пошуку потрібних елементів. Таке подання навчальних книг за десятий клас дозволяє школярам легко засвоювати інформацію.

Як співпрацювати з посібниками по геометрії в 10 класі

Для того, щоб без турбот користуватися підручником з геометрії за 2018 рік просто потрібно відвідати наш сайт 12baliv.com.ua. Ми розробили найзручнішу систему взаємодії з навчальними матеріалами. В першу чергу, ми створили зручний інтерфейс нашого сайту, який містить тільки потрібну учням інформацію.

Більш того, ми постаралися, щоб ніякі перешкоди не стояли на шляху до використання підручників за десятий клас. Саме тому, доступ до всіх посібників повністю відкритий, а за їх перегляд не потрібно вносити оплату.

Приємні сюрпризи від підручників

У чому криється призначення навчальних посібників з геометрії? Слід почати з того, що ці книги були розроблені за новою програмою для надання школярам якісної інформації, яка допоможе без труднощів вивчити дисципліну. Працюючи з професійними матеріалами на нашому сайті, десятикласники не тільки легко, але і надійно засвоюють інформацію. Вони запам'ятовують нові теми надовго і без затримок використовують їх. Завдяки такому міцному вивчення інформації, учні будуть відчувати себе завжди впевнено!