Підручник Українська мова 10 клас С. О. Караман, О. М. Горошкіна, О. В. Караман 2018 Профільний рівень

Назад до підручників 10 клас Українська мова
Підручник Українська мова 10 клас С. О. Караман, О. М. Горошкіна, О. В. Караман 2018 Профільний рівень
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: 978-617-09-4339-2
  • Кількість сторінок: 272

Секрет успішного навчання з посібником на 12 Балів

Основним джерелом інформації з будь-якої шкільної дисципліни вважається підручник. На сьогоднішній день учні десятого класу навіть не уявляють собі вивчення української мови без сучасного навчального посібника за 2018 рік. Ця книга відіграє надзвичайно важливу роль в житті школярів, приносячи відмінні знання з предмету і допомагаючи в його вивченні. Без труднощів, а також зайвих зусиль працювати з таким ефективним довідником можна на нашому сайті. Наш портал відкриває можливість комфортного онлайн використання потрібних школярам матеріалів.

Трошки про вплив підручника на рівень знань

Перевірений підручник з української мови 10 клас (Караман, Горошкіна) відноситься до найкращих представників свого класу. Він розміщений у відкритому форматі на нашому сайті і користується великим попитом у учнів. Основи популярності даного навчального посібника полягають в його високих функціональних можливостях. З таким універсальним помічником школярі без турбот зможуть засвоїти новий матеріал і навчитися використовувати його в практичних цілях. Таке легке володіння знаннями подарує учням впевненість у собі.

Вимоги до сучасного посібники з української мови

Сучасний навчальний підручник з української мови має чітку і точну будовою. Навчальний посібник, який розміщений на 12 Балів, містить теоретичні і практичні завдання. Всі матеріали в книзі належать до окремих категорій - тем.

Більше того, підручник за десятий клас має безліч практичних завдань, які потрібні для перевірки того, наскільки учні запам'ятали новий матеріал.

Основи перегляду підручника

Більшість десятикласників, які будуть працювати з навчальними матеріалами з української профільного рівня, стають відвідувачами нашого порталу. Це можливе через те, що всі книги у нас мають високий рівень якості і були ретельно перевірені на відповідність усім нормам. Більш того, працювати з електронним навчальним посібником на порталі можна без внесення оплати. Учнів також радує той момент, що у нас на сайті можна завантажувати навчальні книги, не проходячи при цьому авторизації або процедури реєстрації.