Підручник Українська мова 10 клас Голуб Н. Б., Новосьолова В. І. 2018 

Назад до підручників 10 клас Українська мова
Підручник Українська мова 10 клас Голуб Н. Б., Новосьолова В. І. 2018
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Педагогічна Думка, Київ
  • ISBN: 978-966-644-473-1
  • Кількість сторінок: 200

Вчимося на відмінно разом з 12 Балів

Наш портал подбав про те, щоб використання навчальних матеріалів онлайн було для школярів зручним і приємним. Працюючи з посібником з української мови, учні десятого класу без зусиль зможуть приступити до вивчення нової інформації з предмету, що забезпечить високий рівень їх знань. На сайті посібник розташований у відкритому вигляді. Кожен учень може відкрити потрібну книгу в будь-який необхідний момент. Починайте роботу з навчальними файлами без проблем, відвідуючи наш освітній ресурс.

Підручник з української мови 10 клас

Посібник з української мови за 2018 рік, виконує важливу місію в процесі навчання десятикласників. Він відкриває перед учнями безліч сторінок захоплюючих і важливих матеріалів, які будуть потрібні для отримання високих оцінок і обов'язково стануть корисними в майбутньому. З хорошим рівнем знань школярі завжди зможуть відчувати себе впевнено, що призведе до розвитку у них лідерських якостей. З онлайн посібником учні досягнуть успіху в навчанні!

Як влаштована робота з книгою української мови?

Чому так багато учнів відвідують наш сайт? Вони просто знають про високу якість навчальних матеріалів у нас, а також про комфортні умови праці з ними. Ми повністю відкрили перед школярами двері в світ легкого використання матеріалів. Тепер діти можуть без клопоту переглядати підручник з української мови 10 клас (Голуб, Новосьолова), отримуючи з нього потрібний обсяг знань. Робота з довідником на сайті абсолютно безкоштовна. Тому, батькам не потрібно вносити оплату за книгу.

Будова навчального посібника

Структурна композиція підручника влаштована так, щоб учням було дуже зручно користуватися матеріалами в ньому. У навчальному посібнику з української мови на 12baliv.com.ua розташоване широке розмаїття розділів, які містять вражаючі обсяги інформації. Всі тематичні блоки повністю відповідають новій програмі і пропонують десятикласникам тільки актуальні матеріали з дисципліни. У них окремо виділена практична частина, яка містить багато питань і завдань різної складності. Будьте кращими в навчанні!