Підручник Математика 10 клас О. С. Істер 2018 

Назад до підручників 10 клас Математика
Підручник Математика 10 клас О. С. Істер 2018
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-11-0110-3
  • Кількість сторінок: 386

Вчимо математику на відмінно

Математики 10 клас Істер, який відноситься до навчальних посібників вищого рівня якості уже у нас на сайті для вільного доступу. Він призначений для загальноосвітніх шкіл і несе величезний обсяг важливої ​​інформації, яка обов'язково стане в нагоді учням для надійного засвоєння дисципліни і досягнення в ній відмінних результатів. Школярі надають перевагу користуватися даним навчальним посібником в режимі онлайн. Працюючи з підручниками в такому форматі, десятикласники не матимуть жодних проблем.

Підручник, з яким математика в 10 класі відкривається дуже легко

Учні не уявляють шкільного навчання без таких вірних помічників як підручники. Хлопцям подобається користуватися онлайн довідником по математиці через те, що дана навчальна книга приносить десятикласникам дуже багато користі.

Почнемо з того, що навчальний довідник за 2018 рік надає учням актуальну інформацію, яка гарантує якісне вивчення дисципліни та розуміння всіх математичних правил. Це допомагає школярам підтримувати успішність на високому рівні, що просто необхідно в старших класах.

Складові правильних підручників

Щоб отримувати надійні знання, слід користуватися тільки перевіреними навчальними посібниками. У нас на сайті розміщено найкращий підручник за десятий клас, який відповідає всім необхідним вимогам.

Фундаментом для даного навчального посібника є нова програма. Саме тому, на його сторінках Ви найдете найсучасніші теми, які стосуються вищої математики. У цих тематичних блоках знаходиться дуже багато завдань, а також вправ. Вони сприяють ефективному засвоєнню учнями нових матеріалів і правил.

Навчальні книги на 12 Балів

Наш портал є власником кращих навчальних довідників. Їх надзвичайно легко переглядати і завантажувати відвідувачам. Підручники з математики у нас мають високу якість і були ретельно перевірені. Десятикласники користуються книгами без будь-яких перешкод. Не буде проблем ні з реєстрацією, ні з переглядом рекламних роликів. Крім цього, використання навчальних матеріалів - безкоштовне. Вчіться легко і без труднощів з правильними і кваліфікованими навчальними посібниками на нашому ресурсі!