Підручник Українська мова 10 клас Ворон А. А., Солопенко В. А. 2018 

Назад до підручників 10 клас Українська мова
Підручник Українська мова 10 клас Ворон А. А., Солопенко В. А. 2018
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Освіта, Київ
  • ISBN: 978-617-656-895-7
  • Кількість сторінок: 288

Підручник на сайті 12 балів – джерело міцних знань

У наш час знання вважаються основним багатством людини. Щоб освоювати українську мову на високому рівні, учні десятого класу користуються кваліфікованим навчальним посібником. Для цього вони відвідують наш сайт, який пропонує легку роботу з підручником в режимі онлайн. Правильний навчальний посібник і комфортна робота з ним обов'язково стануть не тільки шляхом до відмінного засвоєнню дисципліни, а й забезпечують відмінну успішність та високі оцінки.

Приймаємо подарунки від підручника з української мови

На сьогоднішній день підручник з української мови 10 клас (Ворон, Солопенко) - основний помічник учнів в процесі якісного вивчення даного предмета. Причиною його успіху вважається величезна кількість приємних бонусів, принесених школярам. Серед них потрібно виділити рівень знань, який постійно підвищується. Крім цього, учні засвоюють отриману інформацію без труднощів і на тривалий час.

Навчальний посібник за 2018 щорічно стає фундаментом для впевненості учнів і досягнення школярами бажаних результатів.

Вчимося на відмінно з підручником з української мови

Наш сайт з глибокою повагою ставиться до своїх відвідувачів. Він знає, що робота з навчальним посібником з української дуже важлива для десятикласників. Саме тому ми зробили взаємодію з навчальною книгою і її скачування простим, щоб не витрачати зусиль учнів, а також не забирати їх дорогоцінного часу. Портал дарує школярам безкоштовний спосіб роботи з онлайн довідником. Крім економії фінансів батьків, ми намагаємося зберегти час учнів, що досягнуто шляхом скасування реєстрації.

Передові елементи в будові навчального довідника

На нашому порталі розміщено якісний підручник з української. Ми ретельно перевірили його на відповідність новій програмі і всім необхідним нормам до даного виду книг, перед наданням у відкритий доступ. Ми простежили за тим, щоб в навчальному посібнику десятикласники могли відшукати всі потрібні компоненти. Серед них: широке розмаїття основних правил і величезна кількість завдань. Така ефективне будова довідника допоможе школярам легко справлятися з вивченням дисципліни.