Підручник Математика 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Російська мова навчання

Назад до підручників 10 клас Математика
Підручник Математика 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Російська мова навчання
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • ISBN: 978-966-474-316-4
  • Кількість сторінок: 256

Захоплююче навчання, на відмінно

Математика є досить об'ємною та складною дисципліною. Значну кількість інформації з цього предмету повинні засвоювати учні десятого класу. Всі необхідні матеріали для школярів знаходяться у шкільному підручнику. Даним посібником учням подобається користуватися онлайн, що економить їх час. Саме тому вони є частими відвідувачами нашого сайту. 12 Балів відкриває школярам двері в світ якісної співпраці з навчальними посібниками.

Трохи про структуру навчального посібника

Навчальний посібник з математики створений згідно навчального плану,  та укладений за новою програмою десятого класу. Він схвалений Міністерством освіти, оскільки має якісну структуру та містить виключно актуальну інформацію з дисципліни. Почнемо з того, що в підручнику можна виділити велику кількість різноманітних тем.

Також, навчальний посібник за 2018 рік складається з широкого розмаїття завдань та запитань. Їх призначення - допомогти в якісному засвоєнні нового матеріалу.

Приступаємо до роботи з підручником з математики

Щоб почати використовувати навчальний посібник з математики російською мовою, абсолютно не потрібно витрачати багато зусиль та свій власний час. З нашим сайтом цей процес проходить надзвичайно просто. Ми дуже уважно ставимося до кожного нашого відвідувача і зробили доступ до онлайн підручників безкоштовним. Десятикласники можуть без реєстрації завантажувати підручник, щоб працювати з ним при першій ж необхідності. Простому використання файлів на ресурсі сприяє його зручний і чіткий інтерфейс.

Дарунки від навчального посібника

Учні звикли використовувати навчальні книги для більш детального ознайомлення з дисципліною. Шкільний підручник з математики 10 клас (Номіровський, Хацкевич, Полонський, Якір) не тільки повністю справляється з цим, але і приносить ряд додаткових плюсів. По-перше, доступна подача матеріалів у навчальній книзі дозволить легко засвоювати та запам’ятовувати матеріал. По-друге, високий рівень володіння предметом стане причиною отримання учнями відмінних оцінок за контрольні та домашні роботи, що зіграє позитивну роль в успішності.