Підручник Українська мова 10 клас Шевчук С.В. 2018 

Назад до підручників 10 клас Українська мова
Підручник Українська мова 10 клас Шевчук С.В. 2018
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Перун
  • ISBN: 978-966-97783-7-6
  • Кількість сторінок: 256

Навчання без труднощів, з порталом 12 Балів

Вивчення української мови відбуватиметься без проблем, якщо користуватися правильними навчальними посібниками. Кращим вибором для десятикласників стане підручник за 2018 рік. Він розташований на нашому сайті. Цей посібник знаходиться у відкритому доступі, для його простого та комфортного використання. Навчальна книга потрібна школярам, ​​щоб вони могли з легкістю отримувати нові знання і фіксувати їх в пам'яті на тривалий час. Саме тому такі файли користуються популярністю і особливо улюблені в онлайн форматі.

Ефективне навчання з підручником з української мови

Наш портал був спеціально розроблений для того, щоб забезпечувати школярів якісними цифровими посібниками. Серед них є підручник з української, створений відповідно до нової програми. Він відноситься до кращих представників свого профілю. Десятикласники не зустрінуть ніяких труднощів в пошуку навчальної книги і роботи з нею.

Навчальний посібник за десятий клас  у нас безкоштовний. Можливість його використання відкрита цілодобово для всіх бажаючих. Цей процес не вимагає від відвідувачів навіть проходження реєстрації.

Хороші моменти у використанні посібники з української мови

Школярі досить часто використовують підручник з української мови 10 клас Шевчук в процесі навчального періоду. Цей посібник отримав високу популярність через свою неперевершену функціональність. Він приносить учням величезний багаж якісних знань, які необхідні для глибокого і повного засвоєння дисципліни. З кваліфікованою навчальною книжкою, учні досягають високого рівня володіння предметом. Це виключно позитивним чином впливає, як на загальну успішність школярів, так і на зростання їх впевненості в собі.

Вивчаємо докладніше навчальну книгу

Швидко завантажуючи підручник з української на нашому сайті і працюючи з ним в онлайн режимі, школярі зможуть досягти відмінних результатів у вивченні дисципліни. Причина цього криється в ефективній структуріі навчальної книги. У ній десятикласники легко ознайомляться з великим об'ємом нової та актуальної інформації, яка представлена ​​в доступному форматі. Крім теоретичної частини, в посібнику знаходиться величезна кількість практичних вправ. Школярі беруться за їх виконання для кращого запам'ятовування і засвоєння вивчених правил.