Підручник Українська мова 10 клас Тушніцка Н.М., Пилип М.Б. 2018 

Назад до підручників 10 клас Українська мова
Підручник Українська мова 10 клас Тушніцка Н.М., Пилип М.Б. 2018
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Світ, Львів
  • ISBN: 978-966-914-103-3
  • Кількість сторінок: 232

До знань з української мови разом з 12 Балів

Якщо ми прагнемо якісно пізнати предмет, нам просто не обійтися без надійних навчальних посібників. Саме тому, в процесі вивчення української мови учні десятого класу звертаються до правильного підручника, який розташований на нашому ресурсі. Цей сучасний посібник багатий на масштабну кількість нової інформації по предмету, а також пропонує її в доступній формі. Почніть працювати з навчальною книгою у нас в режимі онлайн і отримуйте чудові знання, а також високі оцінки.

Будова підручника з української мови

Наш сайт дуже відповідально підходить до вибору навчального матеріалу. Тому ми розмістили високоякісний підручник з української мови 10 клас (Тушницька, Пилип). У ньому міститься величезна кількість різноманітного матеріалу, який розподілений на окремі теми. Серед них виділені правила, пояснення до них, а також додаткові захоплюючі матеріали. Невід'ємною частиною навчального посібника вважаються різноманітні завдання. Учні виконують їх для того, щоб на практиці засвоювати нові теми.

Приємна робота з підручником

Якщо робота з навчальним посібником буде проходити без труднощів, то у школярів ніколи не пропаде бажання отримувати нові знання. Наш сайт забезпечує учнів самими комфортними умовами перегляду навчального посібника з української мови. Він повністю відкритий перед десятикласниками. Учні можуть без проблем користуватися даною навчальною книжкою за 2018 рік, не проходячи при цьому авторизації і не вносячи оплату.

Школярі також без перешкод зможуть завантажити підручник, щоб він знаходився під рукою при першій необхідності.

Чим приємні навчальні книги?

На сучасному етапі розвитку освітньої системи просто не обійтися без електронних довідників. Десятикласники також вважають за краще працювати з онлайн посібником з української у нас на порталі. Даний довідник створений за новою програмою і дарує учням можливість активного виконання домашніх завдань, що сприяє значній економії часу. Вільний час Ви зможете використовувати для свого відпочинку або ж хобі. Крім цього, навчальні книги стають запорукою міцних знань школярів.