Підручник Українська мова 10 клас Ющук І. П. 2018 

Назад до підручників 10 клас Українська мова
Підручник Українська мова 10 клас Ющук І. П. 2018
 • Автори:
 • Рік видання: 2018
 • Видавництво: Навчальна книга – Богдан
 • ISBN: 978-966-10-5400-3
 • Кількість сторінок: 208
 • Підручник у повному обсязі відображає завдання і зміст предмета «Українська мова» відповідно до навчальної програми МОН України, розробленої на основі Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.
 • Змістове наповнення підручника методологічно обґрунтоване та виразно структуроване за розділами та параграфами.
 • Усі наукові поняття відображають сучасний стан лінгвістичної термінології, водночас визначення мовних термінів не перевантажене зайвими абстракціями.
 • До теоретичного матеріалу у підручнику дібрано цікавий та змістовний дидактичний матеріал, схеми, таблиці, ілюстрації.
 • Заслуговує на увагу дібраний текстовий матеріал до вправ і завдань: зразки з української та світової класики, тексти народознавчого спрямування, уривки з науково-популярних видань, народні прислів’я, фразеологізми.
 • Цікавість учнів викличуть вправи з ключами, які уможливлюють самостійну перевірку виконаних завдань, спонукають до пошуку правильної відповіді, а самі ключі — це вислови відомих людей, афоризми, назви літературних творів.
 • Наявність додаткових відомостей (підбір фотоілюстрацій, інтерактивні вправи), урізноманітнюють процес вивчення мовного матеріалу.

Знання з української мови разом з 12 Балів

Для якісного процесу отримання знань слід запастися правильними посібниками. Особливо такі книги потрібні під час вивчення української мови учнями десятого класу. Найкращим посібником, що надає найактуальнішу інформацію, вважається підручник І.П. Ющука. Його електронний варіант розташований на сторінках нашого порталу і представлений в абсолютно відкритому вигляді. Це дарує нашим відвідувачам можливість без будь-яких перешкод братися за використання даної навчальної книги.

Правильно користуємося підручником на сайті

У використанні навчального посібника з української за 2018 рік на нашому ресурсі немає нічого складного. Десятикласники можуть без проблем почати роботу з даними довідником. Основа такої комфортної роботи з книгою лежить в тому, що структура нашого порталу дуже проста і зручна. Тому, як дорослі, так і діти зможуть без проблем відшукати потрібний довідник.

Крім цього, працювати з підручниками в режимі онлайн або ж просто завантажувати, їх можна повністю безкоштовно. Всі матеріали у нас відкриті цілодобово для кожного бажаючого.

Отримуємо подарунки від навчальних книг з української мови в 10 класі

Який же головний подарунок може принести навчальна книга школярам ?! Звичайно ж, чудові знання з дисципліни. Учні користуються таким довідником як підручник з української мови 10 клас Ющук, щоб у доступній формі засвоїти нові правила, а також вивчити їх практичне застосування. Вивчення інформації на високому рівні приносить школярам почуття впевненості в собі, що допомагає досягати гарної результативності з дисципліни. Відмінні оцінки дуже важливі, тому що впливають на майбутнє дітей.

Проникаємо вглиб навчального посібника

Підручники повинні нести тільки саму перевірену останню інформацію з дисципліни. На нашому порталі розміщено кращий посібник з української мови, в основі якого лежить нова програма. Цей довідник має надзвичайно широкий обсяг інформації, які допомагають десятикласникам якісніше вивчити предмет, а також домогтися високих оцінок. Центральне місце в навчальній книзі займають вправи, що мають різний рівень складності. Вони потрібні учням для надійного запам'ятовування правил.