Підручник Вступ до історії України 5 клас І.Я. Щупак, Н.С. Власова, В.О. Кронгауз 2022 

Назад до підручників 5 клас Вступ до історії України
Підручник Вступ до історії   України 5 клас І.Я. Щупак, Н.С. Власова, В.О. Кронгауз 2022
  • Автори:
  • Рік видання: 2022
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • ISBN: n/a
  • Кількість сторінок: 201

Шановні п’ятикласниці та п’ятикласники!

Сьогодні ви тримаєте в руках не просто підручник. Це путівник до початку неймовірно цікавої мандрівки світом історії людства та громадянського суспільства. На цьому шляху ви продовжите пізнавати світ, будете занурюватись у події минулого та навчатися бути громадянами у сучасному суспільстві. У курсі «Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти» на вас чекає багато цікавих відкриттів.

Перш за все ви будете навчатися пізнавати себе, досліджувати власне минуле, історію своєї родини та громади. Ви поринете у дослідження історії нашої країни та всього світу. Ви дізнаєтесь, якими були людські спільноти в минулому та яким є суспільство, у якому ми живемо. А головне — що потрібно для того, аби стати повноправною частиною цього суспільства та як взаємодіяти з іншими людьми.

Для цього треба дізнатися, як люди облаштовували своє життя у минулому та як роблять це сьогодні. Зрозуміти, що історія — це не лише далеке минуле, а і те, що відбувається з нами сьогодні. Ви навчитеся самостійно аналізувати історичні та сучасні суспільні події і процеси, довідаєтеся, як працюють історики і як формується уява про минуле та яким чином вона допомагає людям розуміти сучасність і самих себе.

А допоможуть вам у цьому різноманітні тексти, ілюстрації, запитання і завдання до них. Звертайте увагу на рубрики, які позначені умовними позначеннями, а також на нові поняття і незнайомі слова. Обов’язково дізнавайтеся їхнє значення та запам’ятовуйте. Ну що, готові?

Тоді вирушаємо у мандрівку. Щиро бажаємо успіхів!