12 балів

1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 7. Механічна енергія. Кінетична і потенціальна енергії

Реклама:

ВПРАВА № 7. 3. Обчисліть потенціальну енергію наплічника, який лежить на парті, відносно підлоги. Маса наплічника — 3 кг, висота парти — 80 см.


Дано:

  • 𝑚 = 3 кг
  • ℎ = 80 см
  • 𝑔 =10 м/с2

Знайти: 

  • 𝐸𝑝 = ?

Розв’язання:

Використаємо формулу потенціальної енергії:

𝐸𝑝 = 𝑚 • 𝑔 • ℎ

Спочатку переведемо висоту в метри:

ℎ = 80⁢ с⁢м = 0,8 м

Підставимо значення у формулу:

𝐸𝑝 = 3 • 10 • 0,8 =24 Дж

Відповідь: 24 Дж

Повідомити про помилку
Реклама: