12 балів

1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 7. Механічна енергія. Кінетична і потенціальна енергії

Реклама:

ВПРАВА № 7. 4. Визначте кінетичну енергію велосипедиста масою 50 кг, який рухається зі швидкістю 10 м/с.


Дано:

  • 𝑚 = 50 кг
  • 𝑣 = 10 м/с

Знайти: 

  • 𝐸𝑘 – ?

Розв’язання:

Використаємо формулу кінетичної енергії:

𝐸𝑘 = 1/2 • 𝑚 • 𝑣2

Підставимо значення у формулу:

𝐸𝑘 =1/2 • 50 • 102 = 1/2 • 50 • 100 = 2500 Дж

Відповідь: 2500 Дж або 2,5 кДж

Повідомити про помилку
Реклама: