12 балів

1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 7. Механічна енергія. Кінетична і потенціальна енергії

Реклама:

ВПРАВА № 7. 6. Тіло рухається зі швидкістю 7,2 км/год. Визначте масу цього тіла, якщо його кінетична енергія становить 5 Дж.


Дано:

  • 𝑣 = 7,2 км/год
  • 𝐸𝑘 = 5 Дж

Знайти: 

  • 𝑚 – ?

Розв’язання:

Використаємо формулу кінетичної енергії:

𝐸𝑘 = 1/2 • 𝑚 • 𝑣2

Виразимо масу:

𝑚 = 2 • 𝐸𝑘/𝑣2

Спочатку переведемо швидкість в м/с:

𝑣 = 7,2⁢ км/г⁢о⁢д = 7,2 • 1000/3600 = 7,2 • 5/18 = 2 м/с

Підставимо значення у формулу:

𝑚 = 2 • 5/22 = 10/4 = 2,5 кг

Відповідь: 2,5 кг

Повідомити про помилку
Реклама: