12 балів

1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 7. Механічна енергія. Кінетична і потенціальна енергії

Реклама:

ВПРАВА № 7. 5. Цеглина масою 5 кг має потенціальну енергію 20 Дж. На якій висоті над підлогою розташована цеглина, якщо за нульовий рівень узято поверхню підлоги?


Дано:

  • 𝑚 = 5 кг
  • 𝐸𝑝 = 20 Дж
  • 𝑔 = 10 м/с2

Знайти: 

  • ℎ – ?

Розв’язання:

Використаємо формулу потенціальної енергії:

𝐸𝑝 = 𝑚 • 𝑔 • ℎ

Виразимо висоту:

ℎ = 𝐸𝑝/𝑚 • 𝑔

Підставимо значення у формулу:

ℎ = 20/5 • 10 = 20/50 = 0,4 м

Відповідь: 0,4 м чи 40 см

Повідомити про помилку
Реклама: